fbpx
לוגו מובייל

מדיפוט כרכור

סניף כרכור

כתובת הסניף : הבנים 17

טלפון: 046128030

מדרסים פרדס חנה כרכור זה מהמקצוענים בלבד

טווח המקרים בהם אנו נדרשים לרכוש מדרסים הינו רחב מאוד. החל מבעיות רפואיות משמעותיות, עבודה שדורשת מאיתנו שעות מרובות על הרגליים ועד לתחומי ספורט ספציפיים שבהם יש צורך להתאים לכל נישה את המדרסים המתאימים לה.

סניף מדיפוט פרדס חנה כרכור, מתמחה בכל הקשור למדרסים אורתופדיים איכותיים, אשר נועדו לפתור בעיות בריאותיות. לכן אנו ממליצים לבצע הפרדה בין סוגי המדרסים המוצעים בשוק למטרות ספורט למשל, לבין אלו הניתנים לביצוע בהתאמה אישית על מנת לפתור בעיות בריאותיות בכף הרגל.

 

מדרסים, מה זה בכלל? ועל מה כל המהומה?

אם נכנס לרגע להגדרה המקצועית, מדרסים הינם רפידות לכל דבר ועניין, אשר מיועדות להתמקם תחת כפות רגלינו בתוך הנעל, וזאת במטרה הראשית של הפחתת לחצים ובלימת זעזועים בכפות הרגליים.

נכון, בהרבה מדגמי הנעליים כיום, יש כבר רפידות שמגיעות בתוך הנעל, אך היות והן אינן מותאמות אישית, הן לרוב לא יהוו שינוי משמעותי בנוחות המשתמש.

דבר נוסף שיש לזכור הוא חוסר השוויון בגופנו, כלומר, העובדה שאיברים מקבילים אצלנו אינם שווים. לכן בדיוק נדרשת התאמה אישית של מדרסים, לאור העובדה שכף רגל ימין אינה תואמת את הדרישות וההתאמות של כף רגל שמאל.

 

ספורטאים? השקיעו בעתידכם

עיסוק בענפי הספורט השונים מביא עימו צורך בהשקעה בלבוש והנעלה. השקעה שכזו היא הדבר הנכון ביותר בראיה ארוכת טווח. אין להקל ראש בכל הקשור לבריאותנו, בטח ובטח שלא בכל הקשור למכניקה של גופנו.

כדורגל, ריצה, רכיבת אופניים, טניס, כדורסל, כדורעף, סקי ואפילו פוטבול, כל אלו דורשים מדרסים איכותיים ומותאמים לספורטאים על מנת לאפשר נוחות מקסימלית ולעיתים קרובות גם שיפור ביצועים.

ספורטאים שמבינים דבר או שניים, יודעים שמדרסים אינם מותרות, אלא הכרח.

סניף מדיפוט פרדס חנה כרכור מציע ניסיון ומקצועיות של עשרות שנים  

כחלוצים בתחום, אנחנו יכולים להעיד על עצמנו שרכשנו ניסיון עשיר לאורך עשרות שנות פעילותנו. הצוות שלנו בכלל הסניפים מציע את השירות המקצועי ביותר.

אנחנו מודעים לדרישה הרחבה שיש בקרב קהל לקוחותינו, ועושים הכל על מנת להביא את מיטב הטכנולוגיות והשיטות המקצועיות ביותר, כדי לספק את ההתאמה הטובה ביותר עבור כל דרישת לקוח.

ולכן, כשאתם נדרשים למצוא מדרסים פרדס חנה, אנחנו בסניף מדיפוט כרכור, היא הכתובת.

מדרסים אינם פתרון קסם, נדרשת סבלנות  

כאמור, מדרסים מסוגלים לפתור מגוון רחב של בעיות, החל מכף רגלנו ועד לבעיות צוואר, גב וברכיים. התמודדות עם בעיות אורתופדיות ללא מדרסים, היא כמעט ולא אפשרית, זו האמת.

ועדיין, כשתחליטו לרכוש מדרסים, במיוחד כאלו בהתאמה אישית, יתכן ותידרשו להיות סבלניים. מעבר להתאמות הראשוניות והמדידות שיבוצעו, ישנו סיכוי שהמדרסים לא בהכרח יתאימו כמו "כפפה ליד" בימים הראשונים ואולי גם בשבועות הראשונים.

מקרים אלו פשוט ידרשו הגעה נוספת אלינו על מנת לבצע התאמות נוספות, שינויים ולמעשה כל מה שנדרש על מנת שהנוחות שלכם ושלכן תהיה מעל לכל.

אם לסכם, מדרסים מיועדים לא רק לספורטאים

כפי שציינו, ענפי הספורט המגוונים בהחלט דורשים מדרסים מאלו שלוקחים את המקצועיות שלהם ברצינות. אך מדרסים לא מיועדים רק לספורטאים, אלא לכל אדם שסובל מכאבים, בין אם זה קשור לעבודתו ואולי אפילו מאורך חייו.

כשאתם מחפשים מדרסים פרדס חנה כרכור, אתם כמובן יודעים שסניף מדיפוט כרכור זה המקום הנכון להגיע אליו.

מעבר לכך, אנחנו מתחייבים לספק את השירות והמקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ולעשות כל שנדרש על מנת לפתור את בעיותיכם.