עטרת מדיפוט טבעון

עטרת מדיפוט טבעון

סניף טבעון

כתובת הסניף : השקדים 1

טלפון: 054-2612851

 

סובלים מכאבים? מדרסים טבעון כאן בדיוק לשם כך.

מדרסים, אלו אותם אביזרים אורטופדיים, אשר לרוב יהיו מיוצרים בהתאמה אישית ללקוח. מטרתם העיקרית של המדרסים, היא להקל ולשפר בעיות שונות כגון: פלטפוס, דורבן ועוד. בנוסף, ישנם כאלו שצריכים מדרסים לספורט, או לעבודה מרובה על הרגליים על מנת להקל על הלחץ שנגרם מהנעליים. סניף מדיפוט בטבעון, ידע לאבחן אילו מדרסים בדיוק יתאימו לכל לקוח, וזאת באמצעות מספר משתנים כגון: זווית הקרסוליים, זווית ברכיים, זווית עצמות האגן וכמובן גובה הקשתות, כלומר פלטפוס או אולי ההפך מפלטפוס.

 

ההבדל בין מדרסים ביו מכאניים לבין מדרסים רב שכבתיים

מדרסים רב שכבתיים, או בשמם הנפוץ יותר, מדרסים מולטי פונקציונליים, מיועדים לאפשר זרימת דם טובה יותר בכף הרגל. מדרסים אלו יפחיתו לחץ ויעזרו להחלים מפציעות בצורה מהירה יותר. מדרסים מולטי פונקציונליים ישמשו כבולמי זעזועים מוצלחים.

לעומתם, מדרסים ביו מכאניים, אשר נחשבים לקשיחים יותר ומיועדים לספק תמיכה לאזורים נקודתיים. מדרסים אלו מתאימים יותר למקרים של חוסר יציבות בהליכה ואפילו טיפול בדורבן. המטרה העיקרית שלהם היא לשפר את תנועת כף הרגל על מנת לשפר את היציבה וההליכה.

אצלנו בסניף מדיפוט טבעון, תוכלו למצוא מגוון רחב של מדרסים.

 

דברים שחשוב לדעת לפני שרוכשים מדרסים

קודם כל חשוב לעבור אבחון מסודר, כלומר, להבין לאיזה צורך בדיוק אנחנו רוכשים את המדרסים, והאם ישנה גם התמודדות פיזית כמו פלטפוס, או לחילופין קשת גבוהה בכף הרגל. בשני המקרים האלו, לרוב יהיה קיים צורך בהתאמה אישית של מדרסים. לעומת זאת, במקרים של עמידה ממושכת או בעיות פשוטות יותר, ישנם מדרסים מוכנים הקיימים במגוון רחב מאוד של מחירים ואיכויות.

ישנו גם פתרון אמצע, שהוא ייצור מדרסים במחיר זול יחסית, ובהתאם גם איכותם. הם נועדו לתת מענה ביניים להתאמה אישית שיכולה לעיתים להגיע לסכומים גבוהים, ומצד שני לחוסר התאמה של הלקוח למדרסים מוכנים וזולים.

 

מה יהיה לנו נוח יותר, מדרסים קשים או רכים?

אז זהו, שאין טוב ולא טוב בהשוואה הזו, אלא התאמה לכל סוג לקוח.

הכוונה היא שבמקרה של מדרסים קשיחים, נתאים אותם יותר לכאלו הסובלים מפלטפוס, על מנת לייצר תמיכה מרבית. גם במקרים של שימוש בנעליים לא איכותיות, מדרסים קשיחים יעשו עבודה מעולה.

מאידך, מדרסים רכים יספקו בלימת זעזועים, יעזרו בפיזור עומסים ויתאימו יותר ללקוחות אשר מעולם לא התנסו במדרסים מאף סוג קודם לכן. בנוסף, לקוחות הסובלים מדורבן, או כאלו הזקוקים למדרסים למטרת ספורט וריצה בעיקר, יוכלו ליהנות הרבה יותר ממדרסים רכים.

 

מדרסים טבעון כחלק בלתי נפרד משיפור הבריאות שלכם

כאמור, זו טעימה בלבד מהבעיות הרבות מהם סובלים לקוחות שונים, כאשר אותן בעיות ועוד רבות נוספות, יכולות להיפתר בקלות או לפחות להפחית כאב וחוסר נוחות בכפות הרגליים.

כך שבין אם אתם מעוניינים ברכישת מדרסים לספורט וריצה, ובין אם אתם בסך הכל רוצים ללכת ללא כאבים, לנו בסניף מדיפוט טבעון, יש את היכולת, הרצון והמקצועיות לעזור לכם.

יש לשים לב לתהליך האבחון המקצועי שרצוי לעבור טרם החלטת רכישת מדרסים. כפי שציינו, ישנן מגוון סיבות בגינן נאלצים לרכוש מדרסים, לכן בדיוק הליך האבחון הוא קריטי. הליך זה יקבע אילו מדרסים מתאימים לנו, באיזו רמת קשיחות או רכות, מאילו חומרים ובאיזה טווח מחירים הם ינועו. וכל זאת בהמשך של האם מדרסים ביו מכאניים יתאימו, או דווקא מדרסים רב שכבתיים.

כשתחפשו מדרסים טבעון, תמצאו שחברת מדיפוט היא המקצועית ביותר בתחומה.