fbpx
לוגו מובייל

מדיפוט באר יעקב

סניף באר יעקב

כתובת הסניף : שא נס 17

טלפון: 08-6555941

חיפשתם מדרסים ראשון לציון?

מדיפוט היא התשובה.

כבר מזמן ברור שמדרסים אינם מותרות, שכן בהרבה מקרים רפואיים, ישנם אנשים שסובלים מכאבים אשר פוגעים בתפקודם. אמנם מדרסים אינם קסם, אך כל בעיה אורתופדית, בין אם בכף הרגל ובין אם ברכיים ואפילו צוואר, יכולה להיפתר באמצעות מדרסים איכותיים.

סניף מדיפוט בבאר יעקב, מספק את המגוון הרחב ביותר של אפשרויות התאמה אישית של מדרסים. אצלנו תוכלו לעצב, לתכנן ולהתאים כל סוג של מדרסים, לכל מקרה וצורך. עשרות שנות ניסיון ומקצועיות עומדות מאחורי רשת מדיפוט, ואכן כחלוצים בתחום, אנו מציעים את השירות הטוב ביותר בשילוב מקצוענות ללא פשרות.

 

3 סוגי המדרסים העיקריים הקיימים בשוק וטווחי המחירים

  1. מדרסים הנקראים "מוכנים", או "מדרסי מדף". מדרסים אלו מוצעים במגוון רחב מאוד של מחירים, החל בעשרות בודדות של שקלים ועד מאות. לרוב מיועדים לבעיות פשוטות מאוד כמו הפחתת לחץ בכף הרגל, ויתאימו למרבית המקרים.
  2. התאמה אישית של מדרסים, זו בעצם היכולת הטכנולוגית להתאים לכף הרגל של כל אדם ברמה האישית, את סוג המדרסים המדויק. מדרסים בהתאמה אישית, נחשבים למאוד איכותיים, וכפועל יוצא גם עולים בהתאם, כלומר, יכולים להגיע לאלפי שקלים.
  3. "המדרסים שבאמצע", הם כאלו אשר מאפשרים בצורה כזו או אחרת התאמה אישית, אך מיוצרים מחומרים פשוטים וזולים יותר, ולרוב יתאימו באופן חלקי בלבד לחוויית המשתמש. הם נועדו לתת פתרון למי שידו אינה משגת לרכישה של מדרסים באלפי שקלים.

שאלת השאלות, מדרסים רכים או קשים?

אז זהו, שאין תשובה החלטית לשאלה זו, זה לא עניין של רך או קשה. מדובר פה בהעדפה אישית של כל לקוח והתאמה לצרכיו.

נתחיל במדרסים הרכים אשר מספקים דינמיות, פיזור עומסים ובלימת זעזועים מעולה. מדרסים רכים יהיו מעולים לכאלו שלא התנסו מעולם קודם לכן במדרסים. בנוסף, במקרים של דורבן או מדרסי ריצה, הם יעשו עבודה מדהימה.  

לעומתם, מדרסים קשיחים מיועדים לבעלי גמישות יתר או אנשים שעומדים רוב היום.  הדבר הנוח ביותר בסוג זה, הוא שההתאמה שלו פשוטה לרוב סוגי הנעליים. במקרים רפואיים כגון פלטפוס, שמהווה מקרה קלאסי להתאמה של מדרסים קשיחים.  

 

מדרסים ראשון לציון זה רק מדיפוט

כחברה עם עשרות שנות ותק וניסיון מקצועי, מדיפוט סניף באר יעקב היא הבשורה הטובה ביותר למחפשים של מדרסים ראשון לציון.

הקמנו מעבדה לייצור מדרסים בהתאמה אישית, ברמה המתקדמת ביותר בארץ. אנו מכשירים את הצוותים שלנו ושומרים עליהם מעודכנים במוצרים והטכנולוגיות החדשות ביותר.

השילוב של הניסיון העשיר בשילוב המקצועיות של הצוותים שלנו, הוא מתכון מנצח על מנת לאפשר לכם לבחור את המדרסים המתאימים ביותר עבורכם ועבורכן.

אז מי בכלל צריך מדרסים אתם שואלים?

כאמור, ספורטאים מקצועיים ואפילו חובבים, וכל אדם הסובל מבעיה אורתופדית וכאב בחלקים שונים ברגל או בגב, למעשה צריכים מדרסים ברמה כזו או אחרת.

לכן, כשתגיעו אלינו להתייעצות והתאמה אישית של מדרסים, נעשה כל שניתן על מנת להתאים לצרכים שלכם את בניית המדרסים.

לסיכום, מדרסים אורתופדיים לכל אחד

אז בעיות רפואיות כגון פלטפוס או קשת, דורבן ועוד מגוון אחרות, יכולות להיפתר או לפחות להקל על הסימפטומים באמצעות מדרסים איכותיים. נציין שיש מגוון רחב מאוד של מדרסים והמומלצים ביותר ביניהם, הם אלו שמבוצעים בהתאמה אישית.

כמובן שישנם שיקולים נוספים הנכנסים למשוואה בעת רכישת מדרסים כגון מחיר, אך השאלה שאנחנו צריכים לשאול לפני הכל את עצמנו, היא כמה שווה הבריאות שלנו. מענה על שאלה זו יעזור לנו לקבל החלטה מושכלת יותר בעת רכישת מדרסים אורתופדיים.