מדרסים רב שכבתיים

מדרסים רב שכבתיים

מדרסים בעלי מספר שכבות המותאמים באופן מלא לצרכים האורתופדיים של הלקוח, לרבות משקל, סוג הנעלה (אלגנטי או ספורטיבי), בעיות אורתופדיות ועוד.

שנה אחריות

מהם מדרסים רב שכבתיים?

אם אתם נמנים על קבוצת האוכלוסיה הסובלת מכאבי גב או רגליים, אם כתוצאה מבעיה אורתופדית, מתאונה או מפעילות ספורטיבית אינטנסיבית – בוודאי קיבלתם טיפ מהאורתופד שאולי כדאי לשקול שימוש באביזר מיוחד שנועד להגן על כף הרגל – מדרסים רב שכבתיים. בניגוד למדרסים המורכבים משכבה אחת, מדרסים רב שכבתיים מספקים לרגל מספר שכבות הגנה. השכבות השונות אינן מונחות זו על זו, אלא ממוקמות באזורים שונים של כף הרגל, על פי מידת נחיצותן באזור זה. לפניכם הסבר על כל אחת מהשכבות המצויות במדרסים אלה:

שכבה ספוגית המותאמת לצורת הרגל

השכבה העליונה לרב כוללת ספוג או ג'ל שנועדו להתאים את המדרס בצורה אופטימלית לכף הרגל. שכבה זו מאזנת את המשקל שהרגל נושאת, ואף משלימה חוסרים במקרים של בעיות כפות רגליים נפוצות. כך, בעוד נעל ספורט או נעל אורתופדית מפחיתה מקצת מהלחץ, המדרס האורתופד מאזן את מרבית המשקל. בנוסף, שכבה זו הופכת את הנעל לנוחה ורכה יותר, וכך נעים יותר לצעוד או לרוץ עמה. בנוסף, מדרסים רב שכבתיים רבים כוללים גם חומר מונע הזעה ואנטי בקטריאלי, על מנת לשמור על רגליים בריאות גם ביום לח במיוחד או לאחר פעילות גופנית אינטנסיבית.

שכבה נוספת לבלימת זעזועים

השכבה הנוספת שמסייעת להליכה ולפעילות ספורטיבית היא שכבת בולם הזעזועים. כאשר אנו רצים, או צועדים במהירות, כף הרגל סופגת את ה"שוק" הנובע ממגע מהיר של כף הרגל בקרקע, בעוד בולם הזעזועים סופג חלק מההדף, ומאפשר תנועה יציבה ללא פגיעה בכף רגל, בברכיים ואף בעמוד השדרה, כתוצאה מהזעזוע. מדרסים אורתופדיים המותאמים לספורטאים יכילו שכבות עבות יותר של בולם זעזועים.

יתרונות השימוש במדרס רב שכבתי

מדרסים רב שכבתיים כוללים את היתרונות של מספר סוגי מדרסים במוצר אחד. מחד, הם מספקים את הנוחות המקסימלית, את ספיגת הזיעה ואת התמיכה המקסימלית לרגל, ומאידך הם משמשים כמצע בולם זעזועים בעת פעילות ספורטיבית. ומה לגבי ההתאמה האישית? היתרון של התאמת המדרס הרב שכבתי בצורה אופטימלית לכף הרגל של כל מטופל, מוסיפה ערך מוסף למדרסים אלה.

האם מדובר במוצר גנרי או במוצר מותאם אישית?

בשוק ניתן למצוא מספר מדרסים רב שכבתיים המתאימים לכלל אוכלוסיית הספורטאים, אך מומלץ לבחור דווקא בחנות המתאימה באופן אישי את המדרס למידה הנכונה, למאפיינים המיוחדים של כל רגל – תוך מעקב אחר שינויים שמתרשים בה לאורך השנים.

לסיכום, מדרסים רב שכבתיים, המיוצרים בטכנולוגיה חדשנית תוך שימוש במגוון רחב של פטנטים כוללים בתוכם את היתרונות של בולם זעזועים לצד אחיזה ונוחות מקסימלית של הרגל. על מנת לבחור את המדרסים הנכונים עבורכם רצוי לא להסתפק במוצר גנרי כללי, אלא לבצע בדיקה מקיפה של כל כף רגל, ולגלות את הרגישויות המיוחדות של כל אחת, ולבחור בחנות מקצועית המתאימה את המדרס לנקודות הלחץ והחיכוך המדוייקות

מוצרים נוספים בקטגורייה

מדרסים רב שכבתיים

מדרסים רב

מדרס אורטו ספורט

מדרסי אורטו

מדרסי סופט ספורט

מדרסי סופט

מדרס ביו מכני

מדרס ביו

  • איפה קונים מדרסים בתל אביב?

איפה קונים מדרסים בתל אביב?

 איפה קונים מדרסים בתל אביב? איפה קונים מדרסים בתל אביב? רגל דואבת לאורך זמן יכולה לא רק להרוס את היציבה שלנו, אלא גם לגרום לבעיות בריאותיות מכף

  • האם אתם צריכים מדרסים?

האם אתם צריכים מדרסים?

האם אתם צריכים מדרסים? לקביעת פגישת יעוץ והתאמה חינם בכל המדובר בבעיות וכאבים ברגליים, הפתרון האידאלי הוא לרוב מדרסים. טיפול במדרסים יכול להקל על כאבים בכפות הרגליים,

  • כאבי רגליים וברכיים

מדרסים לטיפול בכאבי רגליים וברכיים

מדרסים לטיפול בכאבי רגליים וברכיים לקביעת פגישת יעוץ והתאמה חינם מדרסים לטיפול בכאבי רגליים וברכיים הרגליים. זוג של פלא הנדסי-ביולוגי מתוחכם. מהרגע בו יצאנו מהמיטה עד הרגע

לייעוץ ותיאום פגישה

צרו קשר עם המומחים שלנו למדרסים רב שכבתיים ונחזור אליכם בהקדם
2018-01-16T10:12:36+00:00