מדרסים בהדפסת תלת מימד – חדש!

מדרסים בהדפסת תלת מימד – חדש!

מעבדת הליכה לייצור מדרסים

עטרת מדיפוט יצרה מעבדת הליכה לייצור מדרסים בטכנולוגיית 3D (הדפסת תלת מימד). הטכנולוגיה מאפשרת לנו לייצר מדרסים בהתאמה אישית ללא מגע יד אדם, תוך התאמה מושלמת לצרכים שלך! סריקת כף הרגל מתבצעת על ידי משטח המשלב מיליוני סנסורים שממפים את כף הרגל בצורה מדויקת המאפשרת לפתור בעיות יציבה ואיזון הגוף, תוך הפחתת העומס המופעל על כפות הרגליים, ובכך למנוע מבעוד מועד או לפתור את הסימפטומים מהם אנחנו סובלים. המהנדסים של עטרת מדיפוט השקיעו שנים בפיתוח הטכנולוגיה וכעת הצליחו להגיע ליכולת דיוק של 98% ביצור המדרס, רמת דיוק כה גבוהה לא ניתן להשיג באף שיטת ייצור אחרת של מדרסים! התהליך החדשני מאפשר ייצור מדרסים באופן מהיר ומדויק, דבר שמאפשר לנו להעמיד לרשותכם את המוצר המתקדם ביותר בתהליך שנמשך שעות ספורות, לעומת ימים ואף שבועות בייצור בשיטות המוכרות.
אייקון מדרסים בהתאמה אישית

מדרסים בהתאמה אישית ב 3D

טכנולוגיית התלת מימד מאפשרת לנו לייצר מדרסים ללא מגע יד אדם, תוך התאמה מושלמת לצרכים שלך! בעטרת מדיפוט תמצאו את כל סוגי המדרסים בהתאמה אישית מלאה. מדרסים לספורטאים, מדרסים רפואיים, מדרסים לנעלי עקב ועוד

אייקון מדרסים בהתאמה אישית

מדרסי תלת מימד לספורטאים

פעילות הספורטיבית טומנת בחובה סכנה לפציעות, בעיקר בענפי ספורט המאופיינים בעומס פיזי מתמשך: ריצה, טריאתלון ומשחקי כדור, הכוללים קפיצות רבות. מדרסי הספורט ב 3D של מדיפוט הם חלק מסוד ההצלחה של קבוצות ספורט וספורטאים מקצועיים בארץ ובעולם

אייקון מדרסים בהתאמה אישית

מדרסי תלת מימד לחיילים

מדרסים קשיחים המותאמים לנעליים הצבאיות ולעומסים האדירים שנדרשים מהחיילים עטרת מדיפוט זכתה במכרז צה”ל לאספקת מדרסים לחיילים, ניתן לקבל מדרס 3D בהתאמה אישית ב 30% הנחה! זמן אספקה: תוך שעה!!!

מאמרים נוספים

מדרס אורטו ספורט

החשיבות של מדרסים לתמיכת קשת כף הרגל בנעליים שלך וכיצד לוודא שאתה מקבל את ההתאמה הנכונה

מדרסים הם חומר המשמש בייצור נעליים או כלי נעליים אחרים כדי לספק נוחות נוספת או הגנה מפני פציעה.

מדרסים עשויים בדרך כלל מקצף, ג'ל או חומר דחיסה אחר ומוכנסים לתוך הנעל כדי להפוך אותה לנוחה יותר. חומרים אלו לרוב ממוקמים באזור מדרסי הנעל, שהיא שכבת חומר סינטטי המספקת ריפוד או בידוד לכף הרגל.

ניתן להשתמש במדרסים לתמיכה בקשת כדי לספק נוחות ויציבות טובים יותר במהלך הליכה וריצה. זה יכול לשמש גם אנשים עם צרכים מיוחדים כמו סוכרת, כאבי גב וזרימת דם לקויה כדי לעזור להפחית כאבים ונפיחות הקשורים למצבים אלה.

קרא עוד »
מדרס אורטו ספורט

כיצד מדרסים יכולים להקל על כאבי רגליים?

למה אנחנו סובלים מכאבי רגליים?
הרגליים שלנו עובדות קשה. בעוד שאצל רוב בעלי החיים עול נשיאת משקל הגוף מתחלק בין 4 רגליים, אצלנו בני האדם כפות הרגליים נושאות בכל משקל הגוף. אנחנו צועדים בממוצע בין 5000 ל- 10000 צעדים ביום. העומס על הגוף מוכפל בעת הליכה ומשולש ואף יותר בזמן ריצה. המשמעות היא כי הרגליים שלך עומדות בעומס מצטבר של אלפי טונות ביום, עומס שאין מנוף בעולם שיכול לו. אם נוסיף למשוואה גנטיקה, שחיקה, סגנון חיים תובעני, הנעלה לא מתאימה, פציעות, מחלות ויציבה לא מאוזנת נבין כי עלינו לטפל ברגליים היטב כדי שישרתו אותנו נאמנה. המרכיב החשוב ביותר בטיפול בכאבי רגליים הוא ביקור ואבחון מקצועי אצל אורטופד. רק חוות דעת מקצועית מרופא המתמחה בתחום תאפשר טיפול מיטבי בכאב.

קרא עוד »

מדרסים לטיפול בכאבי רגליים וברכיים

מדרסים לטיפול בכאבי רגליים וברכיים
הרגליים. זוג של פלא הנדסי-ביולוגי מתוחכם. מהרגע בו יצאנו מהמיטה עד הרגע בו אנו חוזרים אליה, הן עובדות כמעט ללא הפסקה. הליכה, ריצה, נשיאת משקל גופנו לאורך כל היום, ספורט ועוד. מהירכיים, דרך הברכיים ועד כפות הרגליים – אין ספק שמדובר במערכת מורכבת ומופלאה. אולם גורמים שונים כמו גיל, גנטיקה ופציעות עשויים לשחוק אותה ולגרום נזק (לפעמים בלתי הפיך) לרגליים שלנו. מדרסים, במיוחד מדרסים מותאמים אישית, מהווים טיפול אפקטיבי ופשוט למגוון רחב של כאבי רגליים, ברכיים וגב שנגרמים בעקבות בעיות שונות. להלן נסקור מספר בעיות רגליים נפוצות, עבורן מדרסים יכולים להיות טיפול מוצלח ומהיר.

קרא עוד »