מדרסים אלגנטיים

מדרסים לנעליים אלגנטיות

מדרסים אלגנטיים

מדרס בהתאמה אישית 3/4 באורך, דק ביותר עם עובי של 1.5 עד 2.5 מ”מ. לא לוקח מקום בנעליים אלגנטיות, בין אם של נשים ובין אם של גברים.

שנתיים אחריות.

מוצרים נוספים בקטגורייה

  • סוגי המדרסים השונים

מדרסים רב שכבתיים

מדרסים רב

מדרסי סופט ספורט

מדרסי סופט

מדרסים לנעליים אלגנטיות

בכדי שיהיו נוחות, הנעליים שלכם צריכות להתאים לכפות רגליכם כמו כפפה ליד. לכל אדם מבנה כף רגל שונה, יציבה ייחודית, ודפוסי תנועה משלו, ולכן, אותן נעליים, המיוצרות באותו מפעל, אינן מתאימות לשני אנשים שונים. בדיוק לשם כך קיימים המדרסים. כאשר מדובר בנעלי ספורט, או נעלי עבודה, המדרסים אינם משפיעים על המראה החיצוני של הנעל, אולם כאשר מדובר בנעליים אלגנטיות, ובנעלי נוחות אותן אתם נועלים בצאתכם למשרד, לקניות, או לסרט, הייתם רוצים מדרסים אלגנטיים ועדינים, שאינם מסרבלים את מראה הנעל.

מסמר הערב

בצאתכם לאירוע או מסיבה, אתם רוצים להיראות במיטבכם, וזה כמובן כולל זוג נעליים אלגנטיות, שישדרגו את הלוק שלכם. הבעיה עם נעליים אלגנטיות היא שפעמים רבות, נוחות אינה תכונה בולטת שלהן. תוספת מדרסים אלגנטיים הופכת את הנעליים לנוחות, מפזרת את משקל הגוף על כף הרגל בצורה מאוזנת, תורמת ליציבה בריאה יותר, ולתנועה זורמת יותר. כשנוח לכם, אתם באמת נראים במיטבכם, ואתם פנויים ליהנות ולחגוג עד השעות הקטנות של הלילה, מבלי לסבול כאבים ואי נוחות בכפות הרגליים.

נעלי נוחות

ברשת עטרת מדיפוט תוכלו לבחור נעלי נוחות המיוצרות על ידי מיטב החברות, אלו נעליים המיוצרות תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, והקפדה על התאמה ארגונומית, כך שהנעל תתמוך בכף הרגל וביציבה של בעליה. צוות מדיפוט יעזור לכם לבחור את הנעל המתאימה לכם ביותר, ובמקרה שיש צורך להתאים מדרסים אלגנטיים לנעלי הנוחות שלכם, נייצר עבורכם מדרסים אלגנטיים, שישמרו על כפות רגליכם, ברכיכם, ועמוד השדרה שלכם, שכן כל אלו מושפעים ישירות מיציבה לקויה וחלוקת עומס לא שווה על כף הרגל.

יציבות, בטיחות, ונוחות

בעזרת שימוש במדרסים אלגנטיים לנעלי נוחות, אתם יכולים ליהנות מתנועה הרמונית, יציבה ובטוחה, הנעל תתמוך היטב בכף הרגל, ותעזור במניעת נפילות ותאונות, והמדרסים יספקו תמיכה לכל כף הרגל, וישפרו את היציבה שלכם, וכך, לא רק כפות הרגליים, אלא הגוף כולו יצא נשכר מן השימוש במדרסים אלגנטיים. בין אם מדובר ביציאה לסיבוב בעיר, באירוע אליו אתם מוזמנים, או במסיבה סוערת, מדרסים אלגנטיים יבטיחו שתוכלו להפיק את מירב ההנאה מן המאורע.

מאמרים אחרונים בבלוג שלנו

חנויות אורטופדיות שיעמידו אתכם על הרגליים!

חנויות אורטופדיות שיעמידו אתכם על הרגליים! בשנים האחרונות אנו עדים לצמיחה משמעותית בענף החנויות האורתופדיות, ונראה שבכל מקום מציעים לנו מדרסים, אבחונים, ובעיקר – שיפור של איכות

דלקת בכף הרגל

סובלים מדלקת בכף הרגל? דלקת בכף הרגל, או בשמה העממי דורבן בכף הרגל – לא קשור בשום צורה למערב הפרוע! בעוד בעבר, המושג "דורבן בכף הרגל" -

סובלים מכאבים בכף הרגל?

סובלים מכאבים בכף הרגל? אפשר להחשיב עשרות כאבים גופניים למטרד איום ומתמשך, אך הופעת כאבים בכף הרגל עשויה להוציא מהשלווה גם את האדם האדיש ביותר ולשבש לחלוטין

לייעוץ ותיאום פגישה

צרו קשר עם המומחים שלנו ונחזור אליכם בהקדם

 
2020-08-04T12:00:07+03:00