מדרסים אלגנטיים

מדרסים לנעליים אלגנטיות

מדרסים אלגנטיים

מדרס בהתאמה אישית 3/4 באורך, דק ביותר עם עובי של 1.5 עד 2.5 מ”מ. מותאם במיוחד לנעליים אלגנטיות, בין אם של נשים ובין אם של גברים.

שנתיים אחריות.

מדרסים לנעלי עקב

נעילה של נעלי עקב לאורך זמן ממושך, עלולה לגרום לכאב בכף הרגל, בברכיים ובגב. הנזק הנגרם למנח הגוף ולגוף עצמו הוא רב, ויכול לבוא לידי ביטוי, גם לאחר זמן רב. נעל עקב אינה מתאימה לכף רגלינו, וסוליית הנעל קשה אינה מאפשרת לעמוד ממושכות, בצורה נוחה.

הבעיות בנעלי עקב

נעלי עקב, אינן מתאימות בצורה מושלמת לכף הרגל של כל אישה, לכן נשים רבות קונות נעלי עקב ,שלא מתאימות למבנה של כף רגלן. נעל עקב גורמת לשינוי של צורת הרגל, ויוצרת עומס רב על הכריות של כף הרגל, מתח בגיד אכילס, ואף עלולה ליצור דלקות. נעלי עקב משנות את הזווית של הקרסול ושל הברך, לכיוון פנים הרגל, וככל שהעקב גבוה, גם הברך מסתובבת בצורה חדה יותר, והנזק הנגרם רב יותר.

נעלי עקב – כן או לא

אם תשאלו רופא, סביר להניח כי הוא היה ממליץ, להימנע מללכת עם נעלי עקב, עקב הבעיות הנוצרות מכך. יתר על כן, לאחוז רב מאוד של נשים בעולם המודרני, יש עיוות במבנה כף רגלן. ניתן להקיש מכך כי יש הרבה נשים, הנועלות נעלי עקב לכל מקום, ומשלמות על כך מחיר רב.

מדרסים לנעלי עקב

מדרסים לנעלי עקב, מתאימים בצורה מדויקת למבנה של כף הרגל, של כל המשתמש בהם, נותנים תמיכה לרגל ולגוף, ואף מתקנים את הדרוש תיקון, אצל כל אחד. המדרסים בולמים זעזועים, ומאזנים את הלחץ המופעל על כפות הרגליים. מדרסים בהתאמה אישית לנעלי עקב, עשויים מחומרים מיוחדים המאפשרים נוחות, ומיועדים לסוגי נעלים שונות ואף לצרות וצפיפות של נעל העקב, ואינם מפריעים לסגנון הנעל.

 

עלות מדרסים

עלות של מדרסים לנעלי עקב, תלויה במבנה של כף הרגל, בחומרים מהם עשוי המדרס, בכמות השכבות, וכן בתקופת האחריות שיש עליהם.

 

לסכום

נעל עקב גורמת לשינוי של צורת הרגל, ויוצרת עומס רב על הכריות של כף הרגל. מדרסים לנעלי עקב, מתאימים בצורה מדויקת למבנה של כף הרגל, בולמים זעזועים, מאזנים את הלחץ המופעל על כפות הרגליים, ואינם מפריעים לסגנון הנעל.

מוצרים נוספים בקטגורייה

  • סוגי המדרסים השונים

מדרסים רב שכבתיים

מדרסים רב

מדרסי סופט ספורט

מדרסי סופט

מדרסים לנעליים אלגנטיות

בכדי שיהיו נוחות, הנעליים שלכם צריכות להתאים לכפות רגליכם כמו כפפה ליד. לכל אדם מבנה כף רגל שונה, יציבה ייחודית, ודפוסי תנועה משלו, ולכן, אותן נעליים, המיוצרות באותו מפעל, אינן מתאימות לשני אנשים שונים. בדיוק לשם כך קיימים המדרסים. כאשר מדובר בנעלי ספורט, או נעלי עבודה, המדרסים אינם משפיעים על המראה החיצוני של הנעל, אולם כאשר מדובר בנעליים אלגנטיות, ובנעלי נוחות אותן אתם נועלים בצאתכם למשרד, לקניות, או לסרט, הייתם רוצים מדרסים אלגנטיים ועדינים, שאינם מסרבלים את מראה הנעל.

מסמר הערב

בצאתכם לאירוע או מסיבה, אתם רוצים להיראות במיטבכם, וזה כמובן כולל זוג נעליים אלגנטיות, שישדרגו את הלוק שלכם. הבעיה עם נעליים אלגנטיות היא שפעמים רבות, נוחות אינה תכונה בולטת שלהן. תוספת מדרסים אלגנטיים הופכת את הנעליים לנוחות, מפזרת את משקל הגוף על כף הרגל בצורה מאוזנת, תורמת ליציבה בריאה יותר, ולתנועה זורמת יותר. כשנוח לכם, אתם באמת נראים במיטבכם, ואתם פנויים ליהנות ולחגוג עד השעות הקטנות של הלילה, מבלי לסבול כאבים ואי נוחות בכפות הרגליים.

נעלי נוחות

ברשת עטרת מדיפוט תוכלו לבחור נעלי נוחות המיוצרות על ידי מיטב החברות, אלו נעליים המיוצרות תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, והקפדה על התאמה ארגונומית, כך שהנעל תתמוך בכף הרגל וביציבה של בעליה. צוות מדיפוט יעזור לכם לבחור את הנעל המתאימה לכם ביותר, ובמקרה שיש צורך להתאים מדרסים אלגנטיים לנעלי הנוחות שלכם, נייצר עבורכם מדרסים אלגנטיים, שישמרו על כפות רגליכם, ברכיכם, ועמוד השדרה שלכם, שכן כל אלו מושפעים ישירות מיציבה לקויה וחלוקת עומס לא שווה על כף הרגל.

יציבות, בטיחות, ונוחות

בעזרת שימוש במדרסים אלגנטיים לנעלי נוחות, אתם יכולים ליהנות מתנועה הרמונית, יציבה ובטוחה, הנעל תתמוך היטב בכף הרגל, ותעזור במניעת נפילות ותאונות, והמדרסים יספקו תמיכה לכל כף הרגל, וישפרו את היציבה שלכם, וכך, לא רק כפות הרגליים, אלא הגוף כולו יצא נשכר מן השימוש במדרסים אלגנטיים. בין אם מדובר ביציאה לסיבוב בעיר, באירוע אליו אתם מוזמנים, או במסיבה סוערת, מדרסים אלגנטיים יבטיחו שתוכלו להפיק את מירב ההנאה מן המאורע.

מאמרים אחרונים בבלוג שלנו

חנויות אורטופדיות שיעמידו אתכם על הרגליים!

חנויות אורטופדיות שיעמידו אתכם על הרגליים! בשנים האחרונות אנו עדים לצמיחה משמעותית בענף החנויות האורתופדיות, ונראה שבכל מקום מציעים לנו מדרסים, אבחונים, ובעיקר – שיפור של איכות

דלקת בכף הרגל

סובלים מדלקת בכף הרגל? דלקת בכף הרגל, או בשמה העממי דורבן בכף הרגל – לא קשור בשום צורה למערב הפרוע! בעוד בעבר, המושג "דורבן בכף הרגל" -

סובלים מכאבים בכף הרגל?

סובלים מכאבים בכף הרגל? אפשר להחשיב עשרות כאבים גופניים למטרד איום ומתמשך, אך הופעת כאבים בכף הרגל עשויה להוציא מהשלווה גם את האדם האדיש ביותר ולשבש לחלוטין

לייעוץ ותיאום פגישה

צרו קשר עם המומחים שלנו ונחזור אליכם בהקדם

 
2021-09-30T17:36:06+03:00