כיסוי קופות חולים 2018-06-03T16:38:31+00:00

מדרסים בהסדר קופות חולים

קופות חולים ומוסדות בהסדר

רשת עטרת מדיפוט משמשת כספקית מוצרי אורתופדיה של קופות החולים מכבי, כללית, מאוחדת ולאומית, וכן של מוסדות הביטוח הלאומי, צה"ל, משטרה, לוחמי האש, משרד הביטחון, משרד הבריאות, נפגעי פעולות האיבה ועוד.
לצד מבחר גדול של מדרסים ומוצרי אורתופדיה שמסובסדים ע"י קופות החולים והמוסדות השונים, הרשת משווקת גם אביזרים אורתופדיים באיכות גבוהה ומבית המותגים המובילים בעולם, שלא נמצאים כיום בהסדר. לקבלת מידע על מוצרים אלו צרו איתנו קשר.

קופת חולים כללית מושלם

קופת חולים כללית

לאומית

קופת חולים לאומית

קופת חולים מאוחדת

מכבי

קופת חולים מכבי

משרד הביטחון

משרד הביטחון

משרד הבריאות

מדרסים בהחזרי קופות החולים

כפות הרגליים כואבות בהליכה ממושכת, או שאתם מחלימים מפציעה. אולי דווקא קיבלתם מדרסים בשל שינויים פיזיקליים הנובעים ממחלת הסכרת? אחרים פוגשים את המדרסים מוקדם יותר במהלך החיים, כאשר הם נמצאים בעיצומו של השירות הצבאי, באימונים ממושכים. גורמים רבים מובילים את הרופאים המטפלים של קופות החולים, ואת האורתופדיים הפרטיים להמליץ לכם על שימוש במדרסים.

אך, הידעתם כי לא תמיד עליכם לספוג את עלות המדרס וכי ניתן לקבל מדרסים בהחזרי קופות החולים? כיצד תעשו זאת, מה הזכויות המגיעות לכם, ומהו סכום השתתפות שבו תזכו – כל זאת במאמר לפניכם.

מדרסים מוכנים מראש ומדרסים בהתאמה אישית

אורח החיים שלנו הופך לתובעני יותר, ועם השנים הגוף מתחיל להשחק. אחת הדרכים לנסות ולמזער את הפגיעה של עמידה ממושכת או של צעידה ארוכה היא באמצעות מדרסים מותאמים אישית. המדרס הדק מסוגל לבלום חלק מהזעזועים שהגוף חווה בריצה, לאזן את משקל הגוף בצורה נכונה יותר – ואפילו למנוע התפתחות בקטריות כתוצאה מהזעה בכף הרגל.

לא כולם יכולים לממן את העלות

העלות של מדרסים יכולה להגיע לסכום ניכר, במיוחד אם מדובר במדרס מקצועי בהתאמה אישית. לכן, כל קופות החולים בארץ משתתפות, ברמה זו או אחרת, בעלות זו ומסבסדות אותה. חלק מהן יסבסדו את הרכישה בסכום קבוע, אחרות יממנו אחוזים מהרכישה (בין 50%-100%), ובחלק מהמקרים תוכלו ליהנות ממדרס איכותי, במכונים הנמצאים בהסדר עם קופות החולים – מבלי שתוציאו אגורה מהכיס שלכם.

נסקור בקצרה את ההצעות השונות של קופות החולים בארץ, כאשר, כמובן, התנאים עשויים להשתנות מעת לעת, ויש להתקשר ולקבל מידע מקיף משירות הלקוחות של קופת החולים שבה אתם חברים. מעבר לכך, חשוב לקחת בחשבון כי לא כל מכון לבריאות הרגל נמצא בהסדר עם קופת החולים, ויש לברר היטב כי תוכלו לקבל החזר על רכישת המדרסים.

חברי קופת חולים כללית – האם מגיעים לכם הנחות על מדרסים?

בפניה למכונים שונים לבריאות הרגל, שזכו במכרז שקיימה קופת החולים הכללית, תוכלו לקבל מגוון רחב של אביזרים אורתופדיים שונים לגב ולרגל – לרבות מדרסים בהתאמה אישית. בפניה דרך קופת החולים הכללית, כמובן בתיאום מראש, תוכלו לקבל החזר העומד כיום על 175 ₪, ועשוי להשתנות מעת לעת. בנוסף, הביטוחים המשלימים השונים עשויים להעניק לכם החזר בסכום גבוה יותר, או לכסות מוצרים אורתופדיים נוספים. אם אתם נמנים על מנויי הכללית חייגו לקופה בטלפון 2700*.

מדרסים בהחזרי קופות החולים למבוטחי קופת חולים מכבי

גם מכבי מציעה למבוטחיה מדרסים במכונים שזכו להכרתה במסגרת מכרז. אם אתם נמנים על מבוטחי מכבי, תוכלו לקבל מחירים מסובסדים על האביזרים האורתופדיים שתרכשו. כיום, עלות ממוצעת של מדרס באמצעות קופ"ח מכבי עומדת על 100 שקלים, ומספר מוקד המידע שלהם לקבלת מידע נוסף הוא 3555*.

הנחות גם לחברי קופת חולים מאוחדת ברכישת מדרסים

קופת חולים מאוחדת מציעה למבוטחיה החזר על המדרסים המבוסס על אחוז מהרכישה. כיום, את חלק מהמוצרים תוכלו לרכוש בהנחות עד 50% ממחירן בחנות. על מנת לקבל הפנייה, ולאשר את ההנחה יש להתקשר למוקדנים במספר שירות הלקוחות של החברה: *3833

כיצד חברי קופת חולים לאומית יכולים לקבל הנחה ברכישת המדרסים

עבור מבוטחי קופת חולים לאומית תהליך רכישת המדרסים הוא קל ביותר. מרפאות לאומית מסבסדות לעתים את עלותם המלאה של המדרסים וכל שעליכם לעשות הוא להגיע לאחד מסניפי המכונים בהסדר, למשל של חברת "מדיפוט", לה סניפים ברחבי הארץ, ולקבל את המדרסים האורתופדיים וכן אביזרים אורתופדיים נוספים לפי הנחיית הרופא – ללא כל תשלום. לקבלת כל המידע כיצד תוכלו לממש את זכותכם – התקשרו למוקד קופת חולים לאומית בטלפון 1-700-507-507.

  • איפה קונים מדרסים בתל אביב?

איפה קונים מדרסים בתל אביב?

 איפה קונים מדרסים בתל אביב? איפה קונים מדרסים בתל אביב? רגל דואבת לאורך זמן יכולה לא רק להרוס את היציבה שלנו, אלא גם לגרום לבעיות בריאותיות מכף

  • האם אתם צריכים מדרסים?

האם אתם צריכים מדרסים?

האם אתם צריכים מדרסים? לקביעת פגישת יעוץ והתאמה חינם בכל המדובר בבעיות וכאבים ברגליים, הפתרון האידאלי הוא לרוב מדרסים. טיפול במדרסים יכול להקל על כאבים בכפות הרגליים,

  • כאבי רגליים וברכיים

מדרסים לטיפול בכאבי רגליים וברכיים

מדרסים לטיפול בכאבי רגליים וברכיים לקביעת פגישת יעוץ והתאמה חינם מדרסים לטיפול בכאבי רגליים וברכיים הרגליים. זוג של פלא הנדסי-ביולוגי מתוחכם. מהרגע בו יצאנו מהמיטה עד הרגע

לייעוץ ותיאום פגישה

צרו קשר עם המומחים שלנו ונחזור אליכם בהקדם